PLANET Media optički pretvarač 10/100Base-TX-100Base-FX(SC) Singlemode, 15km

Šifra artikla : FT-802S15
Cijena: 430,00 kn
Platite na 12 rata bez kamata. Već od 35,83 kn mjesečno.
Izaberite način plaćanja gotovina, pouzećem ili internet bankarstvom i uštedite dodatnih 5%
Cijena s popustom: 408,50 kn
Dostupnost:
dostupno
Za sve narudžbe iznad 1000,00 kn (s PDV-om) dostava je BESPLATNA.

Opis za PLANET Media optički pretvarač 10/100Base-TX-100Base-FX(SC) Singlemode, 15km

Features
- Complies with IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.3afPower over Ethernet standards
- Auto negotiation for 10/100Base-TX half duplex mode or full duplex mode, auto-MDI / MDI-X function on copper port
- IEEE 802.3x full duplex flow control and back pressure in half duplex eliminate packets loss
- Provides DC 48V power over RJ-45 Ethernet cable to devices with Ethernet port
- Auto-detect PoE IEEE 802.3af equipment; protects devices from being damaged by incorrect installation
- 100Base-FX interface for up to 15km (single-mode fiber 9µm/125µm)
- DIP-switch: LFP (Link Fault Pass-through) mode selection
- Compact in size, easy to install
- LED indicators for easy network diagnostics

Specifications
INTERFACE
- Copper: 1-port Fast Ethernet TP interface, auto negotiation, auto-MDI / MDI-X with PoE injector function
- Fiber: Single-mode: 8.3/125, 8.7/125, 9/125µm optical fiber
- Fiber Port Type (connector): SC
- Cable Distance: 15km
- Optical Frequency: 1310nm
- Launch Power: max. -7 min.-20 dBm
- Receive Sensitivity: -28
- Maximum Input Power: -8

POWER OVER ETHERNET
- PoE Standard: IEEE 802.3af Power over Ethernet
- Power Output: PoE 48V DC, max. 15.4 watts, 350mA
- Power Pin Assignment: 1/2(+) , 3/6(-)

HARDWARE
- Switch Architecture: Store-and-Forward
- Flow Control:
* Back pressure for half duplex mode
* IEEE 802.3x pause frame for full duplex mode
- LED:
* System: Power, Status
* FX / LNK: Data Active, Fiber Link
* TX / LNK: 10/100 Link / Active
* PoE in Use: Detects PSE Device
- Dimensions (H×W×D): 26×70×97 mm
- Weight: 0.2 kg
- Power Supply: 48V DC, 0.4A external AC-to-DC adapter
- Operating Temperature: 0 - 50 degrees C
- Operating Humidity: 5 - 90% (non-condensing)
- LFP Mode:
* Enable: when either TP port or FX port is broken, shut down the other port
* Disable: Link LED indicators is still on if connection of the other end is broken

STANDARD CONFORMANCE
- Protocols and Standards Compliance:
* IEEE 802.3 Ethernet
* IEEE 802.3u Fast Ethernet
* IEEE 802.3x Flow Control
* IEEE 802.3af Power over Ethernet
- Cables:
* TP: Cat 5/5e UTP cable
* Fiber: Multi-mode: 50/125µm or 62.5/125µm optical fiber
* Single-mode: 8.3/125, 8.7/125, 9/125µm optical fiber

Tehnički podaci za PLANET Media optički pretvarač 10/100Base-TX-100Base-FX(SC) Singlemode, 15km

Brand
PLANET
Često postavljena pitanja
Načini plaćanja

Plaćanje karticom online :

  • Visa Premium PBZ (jednokratno i do 12 rata beskamatno)
  • MasterCard ZABA (jednokratno i do 12 rata beskamatno)
  • Visa ZABA (jednokratno)
  • Visa PBZ (jednokratno)
  • Diners ERSTE (jednokratno i do 12 rata beskamatno)
  • Maestro PBZ (jednokratno)

Plaćanje po predračunu (virmansko / internet bankarstvom)

  • Kod plaćanja po predračunu, na elektronsku adresu primatelja računa šaljemo predračun sa potrebnim podacima za plaćanje. Fizičke osobe plaćaju putem internet bankarstva dok pravne osobe plaćaju virmanski. Po primitku sredstava na naš poslovni račun, roba će biti poslana na dogovorenu adresu za dostavu.

Plaćanje pouzećem

  • Plaćanje pouzećem vrši se prilikom preuzimanja paketa. Plaćate direktno dostavljaču, u pravilu u gotovini. 

 

Platitelj karticom mora biti osoba ili organizacija koja je vlasnik kreditne/debitne kartice. Nakon odašiljanja narudžbe s ovim načinom plaćanja ne može se promijeniti sadržaj narudžbe, konačni iznos, adresa za dostavu i drugi dogovoreni uvjeti.

Pogodnost - Dostavna služba DPD ima mogućnost online plaćanja prije isporuke putem linka u svrhu smanjenja osobnog kontakta.

Ukoliko Kupac (fizička osoba) želi R1 račun, dovoljno je u drugom/trećem koraku narudžbe (korak “Dostava i plaćanje”) zatražiti R1 i ispuniti sva polja s podacima tvrtke.

Načini isporuke

Naručenu robu dostavljamo putem dostavnih službi DPD i GLS ili naše vlastite dostave za Grad Zagreb. Za sve narudžbe iznad 1000,00 kn (s PDV-om) dostava je BESPLATNA. Za sve narudžbe ispod 1000,00 kn (s PDV-om) dostava se naplaćuje 30 kn (PDV uključen).

Dostava se vrši do ulaza u stambeni objekt željene adrese. Ukoliko se radi o stambenoj zgradi, dostavljač nije dužan nositi robu do kata na kojem se nalazi kupac već do ulaza u zgradu.
GLS paketi težine veće od 40 kg i zapremine veće od 25 litara naplaćuju se po tržišnoj cijeni dostave o čemu će kupac biti obaviješten prije plaćanja i slanja robe.
DPD paketi težine veće od 31 kg naplaćuju se po tržišnoj cijeni dostave o čemu će kupac biti obaviješten prije plaćanja i slanja robe. Paketi koji se dostavljaju na otoke se naplaćuju 65 Kuna i idu posebnim rasporedom dostave za otoke.
Za robu koju šaljemo kurirskom službom DPD, a nalazi se na našem centralnom skladištu, dostava se vrši u roku od 2-3 radna dana od izvršene narudžbe (u slučaju plaćanja putem virmana, nakon primljene uplate). Iznimka su otoci i mjesta koja ne podržavaju svakodnevnu dostavu. 

Prednosti DPD dostave:
• prije isporuke DPD Vam šalje poruku i mogućnost online plaćanja dostave prije isporuke paketa ili netom prije uručivanja čime izbjegavate nepotreban kontakt.
• ako u vrijeme dostave niste u mogućnosti biti na dogovorenoj adresi za dostavu sa DPD-om možete dogovoriti promjenu adrese dostave ili se odlučiti za preuzimanje pakete na najbližoj INA benzinskoj postaji.

Pakete poslane DPDom možete pratiti preko stranice https://www.dpd.com/hr

Raspored vožnje u mjesta u koja se ne dostavlja svaki radni dan.

Registracija i zaboravljena lozinka

Za kupnju na internetskoj stranici Fenix.hr nije potrebno izvršiti registraciju odnosno kreirati korisnički račun, ali potrebno je unosti osnovne podatake za obradu narudžbe. Registraciju je moguće izvršiti prije procesa naručivanja ili tijekom njega. Nakon odabira polja Registracija otvara se obrazac u kojemu je potrebno ispuniti osnovne podatke. Kupac sam odabire lozinku s pomoću koje se pristupa korisničkom računu. Nakon popunjavanja traženih podataka potrebno je unose potvrditi klikom na polje Završi registraciju. Kreirani korisnički račun ostaje registriran u sustavu, a pristupa mu se kombinacijom e-mail adrese i lozinke. U slučaju da kupac zaboravi lozinku, dovoljno je zatražiti e-mail klikom na link Zaboravljena lozinka? Proslijedit ćemo vam novu lozinku za pristup podacima – naknadno je možete promijeniti jer automatski kreirane lozinke nisu lako 'pamtljive'. Ukratko, nakon kreiranja računa, za svaku daljnju kupnju u sustavu potrebna je jedino e-mail adresa i lozinka.

Newsletter pretplata

 

Dobivajte tjedno korisne informacije, akcijske ponude i kupone za popuste.
Predbilježite se na newsletter

Feniks kompjutori d.o.o. će koristiti podatke koje ste navelikako bi bili s Vama u kontaktu te Vam pružali novosti i marketinške aktivnosti.

U bilo kojem trenutku možete se predomisliti klikom na link 'Odjavi se s liste' u podnožju bilo koje e-poruke koju primite od nas ili ako nas kontaktirate na shop@fenix.hr. Vaše ćemo podatke tretirati s poštovanjem. Više informacija o našim praksama privatnosti potražite na našoj web stranici www.fenix.hr.

Pretraživanje

Naša ponuda može se pretraživati na temelju dva osnovna principa:

  1. Pretraga korištenjem tražilice koja je strukturirana tako da se na početku upisivanja željenog pojma u samom polju tražilice u padajućem izborniku pojavljuju rezultati koje je moguće odabrati ili upisivanjem cijelog pojma i odabirom polja Pretraži
  2. Proizvode možete pretraživati i bez upotrebe tražilice, pretraživanjem pojedinih tematskih područja (lijevi izbornik) te novih i najprodavanijih proizvoda (gornji izbornik). U lijevom izborniku moguće je odabrati željeno područje, a klikom na jedno od glavnih područja širi se broj mogućnosti s potpodručjima. Nakon odabira željenog područja, proizvodi se izlistavaju.

 

Prigovori kupaca

Sukladno Zakonu o zaštiti potrošača, Prodavatelj omogućuje svim Kupcima da svoje prigovore upute putem pošte na adresu Slavonska avenija 72, 10000 Zagreb, odnosno putem elektroničke pošte na adresu shop@fenix.hr nakon čega će Prodavatelj obavijestiti Kupca o zaprimljenom prigovoru.

U tu svrhu je prodavatelj pripremio obrazac kojeg možete preuzeti, ručno ili računalno popuniti, isprintati te nam ga poslati potpisanog na navedenu adresu.

Na sve primjedbe i prigovore Prodavatelj će odgovoriti najkasnije u roku od 15 dana od dana zaprimljenog prigovora. Kako bi Prodavatelj sukladno Zakonu o zaštiti potrošača potvrdio primitak pisanog prigovora, a zatim i na isti odgovorio, Kupac treba navesti točne podatke za primitak istoga.

Eventualne sporove Prodavač i Kupac nastojat će riješiti dogovorom i mirnim putem, a u suprotnom nadležan je Sud u mjestu sjedišta Prodavača. Sporovi putem interneta mogu se rješavati i putem online platforme na ec.europa.eu/consumers/odr/
Odredbom Europske komisije br. 524/2013 o online rješavanju potrošačkih sporova koja se primjenjuje od 09.01.2016 godine, u pogon je stavljena Platforma za online rješavanje potrošačkih sporova (Platforma za ORS).

Gore navedeni link potrošači mogu koristiti za prekogranične potrošačke sporove. Za potrošačke sporove u odnosu na trgovce iz Republike Hrvatske ta mogućnost ne postoji dok procedura ne bude podržana potrebnom zakonskom regulativom od strane ovlaštenih tijela RH.

Besplatna dostava
Za sve iznose kupovine iznad 1000 kuna.

Jamstvo 24 mjeseca
Na Feniks računala uz mogućnost produljenog jamstva do 60 mjeseci.

Plaćanje na rate
Kreditnim karticama do 12 rata beskamatno

Dodatnih 5% popusta
Za jednokratno plaćanje
virmanom, uplatnicom i digitalnim bankarstvom