+385 1 2910400 shop@fenix.hr

SWITCH CUDY GS2008PS2 8-port layer 2 gigabit PoE+, 2-port SFP gigabit, 120W

151.34

• IEEE802.3af/at Standard • Podržava RJ45 Auto-MDI/MDIX • Podržava PoE do 32W za svaki port • Auto detekcija uređaja • Domet prijenosa podataka i napajanja do 100m • Podržava energetsko efikasnu mrežnu funkciju (IEEE802.3az) • Model: GS2008PS2 • PoE standard: – IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, – IEEE 802.3x, IEEE 802.1X, IEEE…

1 na zalihi

SKU: 4992690
Kategorija:

Opis

• IEEE802.3af/at Standard
• Podržava RJ45 Auto-MDI/MDIX
• Podržava PoE do 32W za svaki port
• Auto detekcija uređaja
• Domet prijenosa podataka i napajanja do 100m
• Podržava energetsko efikasnu mrežnu funkciju (IEEE802.3az)
• Model: GS2008PS2
• PoE standard: – IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, – IEEE 802.3x, IEEE 802.1X, IEEE 802.1q, IEEE802.1p, – IEEE 802.1d, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad,IEEE802.3af, IEEE802.3at
• Sučelje: – 8*10/100/1000Mbps RJ45 Port (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) – 2* 1000Mbps SFP – 1 port konzole
• Indikator: PWR, LNK/ACT, PoE
• PoE port: 1~8 port
• PoE napajanje: 120W
• Napajanje: 140W
• PoE pinovi na RJ45: Mod A 1/2(+), 3/6(-)
• PoE Izlaz: Napon: 55V Snaga:32W(MAX)
• Indikator: PWR, LNK/ACT, PoE,brzina
• Mrežni medij (kabel): – 10BASE-T: UTP kategorija 3, 4, 5 kabel(?100m) – 100BASE-TX: UTP kategorija 5, 5e kabel (?100m) – 1000BASE-T: UTP kategorija 5e, 5 kabel (?100m) – 1000BASE-X: MMF, SMF
• MAC adresa: 8K, Auto-learning, Auto-aging
• Jumbo Frame: 9216Bytes
• Mod prijenosa: Store-and-forward
• Brzina prosljeđivanja paketa: 14.88Mpps
• Kapacitet: 20Gbps
• Dimenzije (D*Š*V): 280*180*45mm
• Ventilator: 1
• Ulaz napajanja: 100~240V AC, 50/60Hz
• Temperatura u radu: 0°C ~ 40 °C
• Temperatura skladištenja: -40 °C ~ 70 °C
• Vlaga u radu: 10% ~ 90% bez kondenzacije
• Vlaga skladištenja: 5% ~ 90% bez kondenzacije
• Zaštita od izboja: ±4KV
• MTBF: >50000 sati
• Elektrostatički standard: Kontakt 6KV, Zrak 8KV
• Certifikat: CE, FCC klasa A
• Štednja energije: Podržava IEEE(802.3az)